Tidlo Drevená kuchyňa Country ružová

Doprava zdarma pri nákupe nad 70,00 €

190,00 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: T0229 Kategória: Tag:

Mladí nastávajúci kuchári si užijú varenie a pečenie s touto drevenou kuchyňou! Je vybavená štyrmi varnými doskami, ktoré sú ovládané otočnými ciferníky, ktoré vydávajú klikanie. Obsahuje tiež rúru s policou a priezor, aby mladí kuchári mohli jedlo kontrolovať. Ďalej úložnú skrinku, drez, riad, ktorý sa dá zavesiť (viz. obrázok), soľ a korenie a nakoniec hodiny s otočnými ručičkami. Kuchyňa má vyššiu dosku a tak rastúcim deťom vydrží viac rokov. Na boku má úchyt k ľahšiemu uchopeniu. Skvelý spôsob ako deti naučiť bezpečnosti v kuchyni a zdravej strave.  Rozvíja koordináciu ruka-oko a zručnosť. Po vybalení je nutné zložiť. Vyrobené z kvalitných materiálov zo zodpovedných zdrojov. Zodpovedá európskej bezpečnostnej norme.

Hlavné vlastnosti:
otočné zvukové ciferníky vyššia pracovná plocha ľahšie prenášanie vďaka bočným úchytom 3 ks kuchynského náčinia (soľnička s koreničkou, plastová miska v dreze, prípravok na umývanie riadu) podporuje kreativitu a predstavivosť
Hračky anglickej značky Tidlo Timeless Toys sú, ako názov napovedá, nadčasové drevené hračky vyrábané spoločnosťou John Crane už od roku 1984. Všetky hračky, ktoré vychádzajú z moderných trendov, ponúkajú vynikajúcu hodnotu, kvalitu, dizajn a bezpečnosť pre deti.

Vek

Od 2 rokov

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.