Buki MINI PROJEKTOR ZVIERATKÁ MIX

Doprava zdarma pri nákupe nad 70,00 €

7,50 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 1170342 Kategória: Tag:

Praktický mini projektor dokáže premietnuť zaujímavé obrázky na stenu, strop či akúkoľvek hladkú plochu. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z 3 rozdielnych oblastí (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.

Deti dokáže zaujať najmä vizuálne lákavými obrazmi s edukatívnym zameraním, dokáže ich trénovať v pozornosti, sústredenosti, priestorovom aj imaginárnom vnímaní. Okrem toho rozširuje aj ich slovnú zásobu – je to ideálny spôsob, ako slovne popísať to, čo práve vidíte.

Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch motívov projektora (hmyz, zvieracie mláďatá, farma), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.
Mini projektor neslúži ako klasická baterka.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebný 1ks batérie LR03 AAA nie je súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou os
Vek

Od 5 rokov

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.